O nas


Dziecko – już mieszkaniec, obywatel i już człowiek.
           Nie dopiero będzie, a już. […]. Lata dziecięce – to życie rzeczywiste, nie zapowiedź.                                                            W teorii wychowania zapominamy, że winniśmy uczyć dziecko nie tylko cenić prawdę , ale i rozpoznawać kłamstwo, nie tylko kochać, ale i nienawidzić, nie tylko szanować , ale i pogardzać, nie tylko godzić się, ale i oburzać, nie tylko ulegać, ale i buntować się.
…dać dziecku całe powietrze, słońce, całą życzliwość, jaka mu się należy, niezależnie od zasług czy win, zalet czy przywar.
                                                                                                                                                Janusz Korczak


  Nasz żłobek to miejsce przestronne, a jednocześnie przytulne, pełne zaufania, troski i czułości   dla Dzieci. Nie zastąpimy mamy, ale postaramy się zapewnić Dzieciom tyle ciepła i troskliwej opieki by czuły się jak w domu.

Troskliwe, niesłychanie ciepłe, a jednocześnie profesjonalnie przygotowane opiekunki wiedzą, jak zaspokoić potrzeby małego dziecka i zadbać o jego wszechstronny rozwój. Mają przy tym mnóstwo inwencji i pomysłów, ogromną bazę wierszyków, piosenek i zabaw ruchowych dostosowanych do wieku dzieci.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Dziecka, urozmaicone zajęcia edukacyjno – rozwojowe oraz przyjazne warunki do rozwoju emocjonalnego i społecznego. W naszym żłobku wspieramy dziecko w budowaniu silnej osobowości, w uświadamianiu sobie własnej wartości. Staramy się stwarzać sytuacje, w których dziecko będzie miało możliwość realizowania swoich potrzeb, zainteresowańoraz dążyć do samodzielności i niezależności.

Każde dziecko jest niepowtarzalną osobą. To człowiek, który ma prawo do wyboru, samodzielnych odkryć, szukania rozwiązań, podejmowania decyzji i ponoszenia ich konsekwencji, a także do popełniania błędów.

Jesteśmy otwarci na współpracę z Rodzicami – ich pomysły i sugestie, bo razem można więcej           i lepiej.