Drodzy Rodzice!

Dla usprawnienia naszej pracy, ale i po to, by Wam było łatwiej się z nami kontaktować i mieć większą „kontrolę” na życiem żłobka, wdrożyliśmy nowatorską aplikację jaką jest LiveKid. Aplikacja pozwala nam na łatwiejsze zarządzanie i usprawnienie naszej codziennej pracy, a dla Was- rodziców jest pomocna, by być na bieżąco z życiem swojego dziecka i jego dniem codziennym.

Z jednej strony aplikacja jest bardzo cennym ułatwienie dla nas – dyrektora i opiekunek, którzy na co dzień pracują w żłobku. Z drugiej, to po prostu fajne narzędzie dla rodziców. Dzięki aplikacji (bezpłatnej dla rodziców!) możecie o wiele łatwiej i szybciej się z nami kontaktować, możecie w łatwy sposób zapłacić faktury czy też poinformować nas o nieobecności dziecka. Oprócz tych wszystkich bardzo ważnych funkcji, jak podliczanie rachunków, Wasze opłaty, nieobecności dziecka, czas pobytu dziecka w placówce, w aplikacji wprowadzamy również sporo uzupełniających informacji. W aplikacji znajdziecie też informacje o zajęciach dodatkowych, jakie są dostępne i kiedy w naszej placówce czy jadłospisie na dany dzień czy tydzień. Ważnym aspektem jest też fakt, iż możecie bezpośrednio do nas napisać i poinformować o chorobie dziecka czy innych istotnych kwestiach, a także zaznaczyć nieobecność na dany dzień.

Dzięki aplikacji rodzice otrzymują od nas powiadomienia każdego dnia dotyczące całej aktywności swojej pociechy, tego ile i jak dziecko zjadało posiłki w danym dniu, jak i ile spało. Czyli wszystko to, co powinniście i pewnie chcielibyście wiedzieć. Myślimy, że korzystanie z aplikacji, którą wdrożyliśmy dla Was to też forma utrzymywania więzi z pociechą w momencie kiedy przebywa ono w placówce, poza domem. Możecie być na bieżąco, wiedzieć jak wygląda dzień dziecka.

Jak z tego korzystać? W pierwszym tygodniu adaptacji dostaną Państwo dostęp do aplikacji. Powinien pojawić się mail w którym będzie opisany każdy krok do utworzenia konta. Za jej pomocą jednym kliknięciem zgłosicie przyszłą nieobecność, zaplanujecie niestandardowe posiłki czy napiszecie do nas wiadomość. Wszystkie ogłoszenia, informacje o śnie czy wyjściu na spacer będziecie z kolei mieć zawsze pod ręką, ponieważ LiveKid można pobrać na telefon a także każde urządzenie mobilne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.